Bazény a koupaliště

Bohatá nabídka veškerých služeb cestovního ruchu činí z regionu vyhledávaný také pro ty, kdo mají rádi odpočinek v bazénu či aqvaparcích.

Pro chvíle aktivního odpočinku můžete využít dva kilometry vzdálený hotel Nástup, kde je moderní relaxační krytý bazén s vodopádem a se saunou a soláriem.

Ve Vejprtech se nabízí možnost využití zábavného krytého bazénu.

Aquaforum – svět vody a relaxace ve Františkových lázních poskytuje jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění. Nechte se unášet neopakovatelným prostředím a načerpejte pohodu těla, mysli i duše na 1500 m2 vodní plochy se třemi vnitřními a třemi venkovními bazény s vodními atrakcemi – tobogán a vodní skluzavky, fit-studio FITFORUM, wellness a sauny a snack-barem a restaurací.

Klášterec nad Ohří – velký Aquapark.

Wellness centra

Krušnohoří je region, kde vyvěrají léčivé prameny, a kde je možné pozorovat další zvláštní přírodní jevy. Lázeňská města s bohatou i současnou kulturou, lákají každoročně statisíce návštěvníků.

Světoznámá lázeňská města během své bohaté historie hostila nejvýznamnější osobnosti z celého světa.

Baleno-hotel Boží Dar (vířivá koupel, biolampa, rašelina, perličková koupel, uhličitá koupel, suchá procedura CO2, masáž při migréně a bolesti hlavy, klasická masáž, podvodní masáž, lymfodrenáž, masáž plosky, aromaterapeutická masáž).Další možnosti navštívení jednotlivých lázeňských center – Aš, Bečov nad Teplou, Františkovy Lázně, Cheb, Karlovy Vary, Lázně Kynžvart, Loket, Mariánské Lázně.